Köpekler için doğru yatak seçimi

29-09-2019 17:31:15

Köpekler için doğru yatak seçimi

Yeterince uyumamasak bile, herkesin refahımız için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Doğru yatak, rahatsız edebilir, bu nedenle insanların Goldilock'un “tam doğru” yatağını arayarak çok fazla zaman ve binlerce TL harcaması şaşırtıcı değildir.

Tüylü aile üyelerimiz bizden daha fazla uyuyarak zaman geçiriyorlar, bu yüzden aynı zamanda doğru yatağa sahip olmaları da eşit derecede önemli. Onları denemek ve bize ne düşündüğünü söylemek mümkün olmayabilir, ancak burada köpek nevresimi alırken bakılması gereken birkaç şey var.

Hızlı ve kolay paspas 

Dört ayaklı palonuzu sert, soğuk zemine karşı korurken, tüyleri aynı anda halıdan uzak tutmaya yardımcı olun. Paspaslar birincil yatak takımı değildir, ancak seyahat etmek için ya da arkadaşınızın yatağını kullanmadığınızda harikadırlar.

  • Seyahat paspasları kompakt ve taşıması kolaydır. Sadece minimum tamponlara sahip olmalarına rağmen, seyahat ederken köpeğinizi rahatlatıp koruyabilirler.
  • Jel matlar sıcak havalar için ideal soğutma matıdır. Birçoğu hareket halindeyken rahatlıkla taşınabilir, ancak yazın köpek günleri için evde bir tane bulundurun.
  • Silikon, tüylü halı ve sentetik dolgudan yapılan daha kalın paspaslar oldukça rahat olabilir ve mükemmel köpek kulübesi astarları veya veranda yatakları yapabilir.

Yastık benzeri yastıklar

Gevşek dolgu köpek yatakları popülerdir ve aslında dikebileceğiniz yastıklardır. Pamuktan, aşağıdan ve polyesterden dolgulu, dolgulu, kuru fasulye benzeri strafor boncuklarına ve hatta sedir cipslerine kadar geniş bir dolgu ve elyaf yelpazesi mevcuttur. 

Bu süper minderlerden birini satın alırsanız veya yaparsanız, yatak odasını kaybettiğinde ve dolgunlaştırmaya ihtiyaç duyduğunda tekrar doldurabildiğinizden emin olun. Çıkarılabilir kayar kapaklar şarttır, bu sayede yatağı uygun şekilde yıkayabilirsiniz.


230 Kişi Tarafından Görüntülendi.
Yorumlar
Son Eklenen İlanlar
YAVRU POMERANİAN
0 TL
YAVRU POMERA
YAVRU POMERANİAN
0 TL
YAVRU POMERA
16 Aylık Eşleşmeye Hazır Safkan French Buldog
0 TL
16 Aylık Eşl
POMERANİAN BOO YAVRULARI
0 TL
POMERANİAN B
YAKIŞIKLI POMERANİAN
0 TL
YAKIŞIKLI PO
POMERANİAN BOO YAVRULARI
0 TL
POMERANİAN B
YAKIŞIKLI POMERANİAN BOO YAVRULARI
0 TL
YAKIŞIKLI PO
POMERANİAN BOO YAVRULARI
0 TL
POMERANİAN B
Maltese Terrier 3 Aylık Dişi Aşıları Tam Wc Eğitimli
0 TL
Maltese Terr
cocker
0 TL
Cocker
FCİ Evraklı Dişi Pomeranian
0 TL
FCİ Evraklı
Adanadan safkan maltese terrier yavrular
0 TL
Adanadan saf
AYI SURAT POMERANİAN YAVRULARI
0 TL
AYI SURAT PO
Orjinal Pomeranian Dişi Ve Erkek Yavrularımız
0 TL
Orjinal Pome
Orjinal Maltis Terrier Erkek Ve Dişi
0 TL
Orjinal Malt
sayaç